Gazeta shqiptare sot

By | 04.08.2018

Gazeta Zeri i Popullit drejtor i se ciles eshte Aldrin Dalipi eshte nje e perditshme e mirenjohur e shtypit shqiptar e cila i ka rezistuar kohes duke dale ne treg me nje tirazh te konsiderueshem. Me njofto per komentet ne vazhdim me e-mail. Gazeta Sporti Ekspes eshte nje gazete e perditshme sportive me lajmet me te reja nga sporti shqiptar dhe i huaj. Ne kete gazete do te gjeni lajmet me te fundit sociale dhe nga diaspora.

Uploader: Arazahn
Date Added: 16 June 2005
File Size: 41.43 Mb
Operating Systems: Windows NT/2000/XP/2003/2003/7/8/10 MacOS 10/X
Downloads: 39324
Price: Free* [*Free Regsitration Required]

Gazeta Shqip eshte nje gazete e perditshme e pavarur e cila i perket Top Media Grup.

Click sjqiptare to cancel reply. Kjo Gazete eshte gazeta e pare shqiptare sportive. Gazeta Sporti Ekspes eshte nje gazete e perditshme sportive me lajmet me te reja nga sporti shqiptar dhe i huaj.

Gazeten Zeri i Popullit e gjeni on line me linkun www. Gazeta Tema eshte nje gazete e perditshme e pavarur e botuar fillimisht ne vitin ne Tirane.

Gazeta Tirana Times ka rritur tirazhin vitet e fundit dhe kjo tregon nje interesim te te huajve per Shqiperine dhe te rejat qe ndodhin ne Shqiperi. Megjithate la nje larmi informacionesh ne gazeta ku seicila tregon genjeshtren me bukur se tjetra. Kryeredaktor i kesaj gazete eshte Aleksander Cipa. Kryeredaktor i kesaj gazete eshte Bledi Kasmi. Gjithashtu mund te viheni ne kontakt te drejtperdrejte me mjeke specialiste te fushave te ndryshme.

Më të lexuarat

Gazeta Koha Jone eshte nje media e perditshme e pavarur e cila ka bere buje te madhe ne shtypin shqiptar. Gazeta Shekullibotimi i pare i se ciles daton ne vitin ,eshte nje e perditshme themelues i se ciles eshte Koco Kokedhima.

Top Lista me Gazeta Shqiptare Online. Pervec ketyre te rejave ne kete gazete do te informoheni edhe per oferta turistike,mundesi punesimi, apartamente ne shitje etj.

Pavel Felgenhauer: Përgatituni për një "luftë të re të ftohtë"

Online mund ta gjeni ne faqen zyrtare www. Sporti nga bota eshte gjithashtu nje rubrike e perditshme dhe shume e kerkuar ne gazeten Sporti Ekspres.

Eshte gazeta me informatat me interesante dhe me te mira per kedo. Ne vitin gazeta Koha Jone u ble nga Aleksander Frangaj dhe qe nga ajo kohe eshte nje media qe I perket grupit te mirenjohur Tv Klan. Mjera e pamvarur majtas dhe tjetra djathtes. Ne te do te informoheni me artikuj te gjithefarellojshem nga fusha te ndryshme. Eshte nder gazetat me te shitura dhe me te pelqyera ne shtypin shqiptar. Ka me shume se 11 vite qe kjo gazete botohet ne Shqiperi me nje tirazh goxha te gjere.

Gazeta Mapo eshte nje gazete me orientim te djathte ,nje media teper e re themelues i se shqi;tare eshte Henri Cili. Ajo shqipptare nje gazete moderne tek e cila jane mbeshtetur gaazeta kane marre shembull gazeta te tjera te shtypit shqiptar. Gazeta Standard eshte nje gazete e perditshme me lajmet me te reja nga rajoni dhe bota. Ajo eshte gazeta e Partise Demokratike te Shqiperise me lajme politike kryesisht te djathta dhe me informacione interesante.

Online e gjeni me www. Gazeta Korrieri Kliko ketu. Gazeta Korrieri eshte nje gazete e mirenjohur ne shtypin shqiptar e cila permban artikuj dhe shkrime nga rajoni dhe bota, lajmet me te fundit nga politika si edhe ggazeta interesante nga rubrika sportive, artetkultura etj.

Gazeta Shqiptare - Wikipedia

Ne gazeten Kosova Press publikohen shpallje, tendera, konkurse dhe kjo gje e ben kete gazete te kete akoma edhe me shume kerkime dhe pelqyeshmeri te larte. Gazeta Start eshte themeluar me dhe eshte nje media e pavarur e cila ka nje mbarevajtje mjaft te mire te punes dhe nje kerkueshmeri te kenaqshme.

Me nje perditesim dy here ne jave gazeta Celesi ju ndihmon te zgjidhni nevojat tuaja shume thjesht nga shtepia juaj. Nje permbledhje mjaft e mire e shtypit shqiptarqe nepermjat jushna mban ne lidhje dhe ne korent me situaten aktuale dhe vendin tone. Faqja zyrtare e gazetes tema eshte www. Pergezime per punen tuaj shume te vlefshme. Redaktor i dhqiptare gazete eshte Robert Rakipllari.

2 thoughts on “Gazeta shqiptare sot

  1. Tuzragore

    In my opinion, it is actual, I will take part in discussion. Together we can come to a right answer.

    Reply
  2. Fenrikasa

    Tell to me, please - where I can read about it?

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *